| 1 | Taylor Morrison Home Corp | 2 570 972 | 184,4 M $ | 11,29 % |
| 2 | Chart Industries Inc | 740 752 | 154,8 M $ | 9,47 % |
| 3 | ARC Resources Ltd | 4 533 205 | 95,2 M $ | 5,83 % |
| 4 | Nuvalent Inc | 717 017 | 88,6 M $ | 5,42 % |
| 5 | Apogee Therapeutics Inc | 535 455 | 71,1 M $ | 4,35 % |
| 6 | Webster Financial Corp | 727 240 | 55,6 M $ | 3,40 % |
| 7 | Janus Henderson Group PLC | 1 023 591 | 53,2 M $ | 3,26 % |
| 8 | Electronic Arts Inc | 205 713 | 42,2 M $ | 2,58 % |
| 9 | TopBuild Corp | 94 222 | 40,2 M $ | 2,46 % |
| 10 | Avanos Medical Inc | 1 012 329 | 25,2 M $ | 1,54 % |
| 11 | Launch One Acquisition Corp | 1 866 241 | 20,3 M $ | 1,24 % |
| 12 | DigitalBridge Group Inc | 1 147 836 | 18,1 M $ | 1,11 % |
| 13 | Information Services Corp | 440 023 | 15,8 M $ | 0,97 % |
| 14 | Siddhi Acquisition Corp | 1 092 719 | 11,4 M $ | 0,70 % |
| 15 | Catalyst Pharmaceuticals Inc | 356 498 | 11,2 M $ | 0,69 % |
| 16 | Caesars Entertainment Inc | 342 943 | 10,4 M $ | 0,63 % |
| 17 | Global Business Travel Group I | 1 063 120 | 10 M $ | 0,61 % |
| 18 | Vendome Acquisition Corp I | 900 280 | 9,2 M $ | 0,56 % |
| 19 | DRUGS MADE IN AMERICA ACQUISITION II CORP | 913 211 | 9,2 M $ | 0,56 % |
| 20 | Soulpower Acquisition Corp | 879 500 | 9,1 M $ | 0,56 % |
| 21 | CANTOR EQUITY PARTNERS IV INC | 859 811 | 8,9 M $ | 0,55 % |
| 22 | Lionheart Holdings | 768 054 | 8,3 M $ | 0,51 % |
| 23 | NewHold Investment Corp III | 755 459 | 8,2 M $ | 0,50 % |
| 24 | Charlton Aria Acquisition Corp | 716 459 | 7,7 M $ | 0,47 % |
| 25 | Digital Asset Acquisition Corp | 731 139 | 7,6 M $ | 0,46 % |
| 26 | Agriculture & Natural Solution | 635 226 | 7,2 M $ | 0,44 % |
| 27 | DRUGS MADE IN AMERICA ACQUISITION CORP | 675 366 | 7,2 M $ | 0,44 % |
| 28 | Meshflow Acquisition Corp | 646 050 | 6,5 M $ | 0,40 % |
| 29 | BTC Development Corp | 635 939 | 6,4 M $ | 0,39 % |
| 30 | Keystone Acquisition Corp | 642 232 | 6,3 M $ | 0,39 % |
| 31 | COLLECTIVE ACQUISITION CORP | 584 860 | 6,1 M $ | 0,37 % |
| 32 | Collective Acquisition Corp II | 602 030 | 6 M $ | 0,36 % |
| 33 | SC II ACQUISITION CORP | 582 567 | 5,8 M $ | 0,36 % |
| 34 | Andretti Acquisition Corp II | 534 420 | 5,7 M $ | 0,35 % |
| 35 | APEX TREASURY CORP | 563 400 | 5,7 M $ | 0,35 % |
| 36 | CANTOR EQUITY PARTNERS V INC | 521 724 | 5,4 M $ | 0,33 % |
| 37 | EQV VENTURES ACQUISITION CORP II | 515 292 | 5,2 M $ | 0,32 % |
| 38 | Crane Harbor Acquisition Corp | 516 883 | 5,2 M $ | 0,32 % |
| 39 | Iron Horse Acquisition II Corp | 516 918 | 5,2 M $ | 0,32 % |
| 40 | RF Acquisition Corp II | 469 553 | 5,2 M $ | 0,32 % |
| 41 | FUTURE MONEY ACQUISITION CORP | 513 282 | 5,1 M $ | 0,31 % |
| 42 | MOUNTAIN LAKE ACQUISITION CORP II | 515 308 | 5,1 M $ | 0,31 % |
| 43 | M Evo Global Acquisition Corp | 514 974 | 5,1 M $ | 0,31 % |
| 44 | Jackson Acquisition Co II | 477 663 | 5,1 M $ | 0,31 % |
| 45 | Insight Digital Partners II | 469 164 | 4,7 M $ | 0,29 % |
| 46 | Wen Acquisition Corp | 448 814 | 4,6 M $ | 0,28 % |
| 47 | Open Lending Corp | 1 463 170 | 4,6 M $ | 0,28 % |
| 48 | Organon & Co | 334 385 | 4,5 M $ | 0,28 % |
| 49 | Inflection Point Acquisition C | 432 085 | 4,5 M $ | 0,27 % |
| 50 | CHAMPIONSGATE ACQUISITION CORP | 425 657 | 4,4 M $ | 0,27 % |
| 51 | Spring Valley Acquisition Corp | 428 892 | 4,4 M $ | 0,27 % |
| 52 | Hall Chadwick Acquisition Corp | 431 446 | 4,3 M $ | 0,27 % |
| 53 | HCM IV Acquisition Corp | 428 312 | 4,3 M $ | 0,26 % |
| 54 | Columbus Circle Capital Corp I | 424 174 | 4,3 M $ | 0,26 % |
| 55 | LAFAYETTE DIGITAL ACQUISITION CORP I | 429 464 | 4,3 M $ | 0,26 % |
| 56 | Invest Green Acquisition Corp | 427 056 | 4,3 M $ | 0,26 % |
| 57 | Idea Acquisition Corp | 430 560 | 4,3 M $ | 0,26 % |
| 58 | GESHER ACQUISITION CORP II | 404 792 | 4,2 M $ | 0,26 % |
| 59 | PIONEER ACQUISITION I CORP | 412 498 | 4,2 M $ | 0,26 % |
| 60 | Globa Terra Acquisition Corp | 407 455 | 4,2 M $ | 0,26 % |
| 61 | APOGEE ACQUISITION CORP | 406 225 | 4 M $ | 0,25 % |
| 62 | Silverbox Corp IV | 372 735 | 4 M $ | 0,25 % |
| 63 | ARMADA ACQUISITION CORP II | 382 749 | 4 M $ | 0,24 % |
| 64 | ROMAN DBDR ACQUISITION CORP II | 375 130 | 4 M $ | 0,24 % |
| 65 | Fifth Era Acquisition Corp I | 372 349 | 3,9 M $ | 0,24 % |
| 66 | AXIOM INTELLIGENCE ACQUISITION CORP 1 | 370 216 | 3,8 M $ | 0,23 % |
| 67 | RRE Ventures Acquisition Corp | 387 009 | 3,8 M $ | 0,23 % |
| 68 | Inflection Point Acquisition C | 359 198 | 3,7 M $ | 0,23 % |
| 69 | CSLM DIGITAL ASSET ACQUISITION CORP III LTD | 343 986 | 3,5 M $ | 0,21 % |
| 70 | M3-Brigade Acquisition VI Corp | 343 728 | 3,5 M $ | 0,21 % |
| 71 | Tailwind 2.0 Acquisition Corp | 344 990 | 3,5 M $ | 0,21 % |
| 72 | SIZZLE ACQUISITION CORP II | 333 100 | 3,5 M $ | 0,21 % |
| 73 | TGE Value Creative Solutions C | 344 668 | 3,4 M $ | 0,21 % |
| 74 | Iris Acquisition Corp II | 344 836 | 3,4 M $ | 0,21 % |
| 75 | CAL REDWOOD ACQUISITION CORP | 327 136 | 3,4 M $ | 0,21 % |
| 76 | ARTIUS II ACQUISITION INC | 313 581 | 3,3 M $ | 0,20 % |
| 77 | D Boral Acquisition I Corp | 321 502 | 3,2 M $ | 0,20 % |
| 78 | D Boral ARC Acquisition I Corp | 306 738 | 3,2 M $ | 0,20 % |
| 79 | BERTO ACQUISITION CORP | 294 240 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 80 | GSR IV ACQUISITION CORP | 302 936 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 81 | Colombier Acquisition Corp III | 300 153 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 82 | Rithm Acquisition Corp | 293 004 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 83 | Titan Acquisition Corp | 294 320 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 84 | Silicon Valley Acquisition Cor | 303 378 | 3,1 M $ | 0,19 % |
| 85 | Metals Acquisition Corp II | 299 964 | 3 M $ | 0,19 % |
| 86 | Evolution Global Acquisition C | 303 621 | 3 M $ | 0,19 % |
| 87 | Dynamix Corp III | 303 437 | 3 M $ | 0,19 % |
| 88 | Vine Hill Capital Investment C | 303 308 | 3 M $ | 0,19 % |
| 89 | REPUBLIC DIGITAL ACQUISITION COMPANY | 292 586 | 3 M $ | 0,18 % |
| 90 | Black Spade Acquisition III Co | 303 196 | 3 M $ | 0,18 % |
| 91 | K2 Capital Acquisition Corp | 301 985 | 3 M $ | 0,18 % |
| 92 | West Enclave Merger Corp | 301 007 | 3 M $ | 0,18 % |
| 93 | Renatus Tactical Acquisition C | 274 904 | 2,9 M $ | 0,18 % |
| 94 | Bluerock Acquisition Corp | 286 905 | 2,9 M $ | 0,18 % |
| 95 | YORKVILLE ACQUISITION CORP | 262 128 | 2,7 M $ | 0,16 % |
| 96 | LAFAYETTE ACQUISITION CORP | 258 482 | 2,6 M $ | 0,16 % |
| 97 | Safeguard Acquisition Corp | 258 888 | 2,6 M $ | 0,16 % |
| 98 | ITHAX ACQUISITION CORP III | 258 442 | 2,6 M $ | 0,16 % |
| 99 | ACP HOLDINGS ACQUISITION CORP | 257 564 | 2,6 M $ | 0,16 % |
| 100 | Cambridge Acquisition Corp | 257 280 | 2,6 M $ | 0,16 % |