| 301 | COLOMBIER ACQUISITION CORP III | 4 032 | 41,7 k $ | 0,00 % |
| 302 | STONEBRIDGE ACQUISITION II CORP | 4 009 | 40,8 k $ | 0,00 % |
| 303 | FIGX CAPITAL ACQUISITION CORP | 3 895 | 39,9 k $ | 0,00 % |
| 304 | EGH ACQUISITION CORP | 3 698 | 38,1 k $ | 0,00 % |
| 305 | VIKING ACQUISITION CORP I | 3 416 | 36,3 k $ | 0,00 % |
| 306 | AVAYA HLDGS CORP | 2 280 | 32,7 k $ | 0,00 % |
| 307 | SPACE ASSET ACQUISITION CORP | 2 896 | 30,6 k $ | 0,00 % |
| 308 | MCDERMOTT INTL LTD | 1 382 | 30,4 k $ | 0,00 % |
| 309 | CHAMPIONSGATE ACQUISITION CORP | 2 747 | 28,6 k $ | 0,00 % |
| 310 | EUREKA ACQUISITION CORP | 2 290 | 28,4 k $ | 0,00 % |
| 311 | FLAG SHIP ACQUISITION CORP | 2 407 | 26,6 k $ | 0,00 % |
| 312 | DIAGEO PLC | 1 310 | 26,4 k $ | 0,00 % |
| 313 | BRISTOL-MYERS SQUIBB CO | 25 297 | 25,3 k $ | 0,00 % |
| 314 | NEWHOLD INVESTMENT CORP IV | 2 465 | 25,2 k $ | 0,00 % |
| 315 | INFINITE EAGLE ACQUISITION CORP | 2 320 | 23,8 k $ | 0,00 % |
| 316 | KRAKACQUISITION CORP | 2 316 | 23,5 k $ | 0,00 % |
| 317 | CRANE HARBOR ACQUISITION CORP II | 2 278 | 23,5 k $ | 0,00 % |
| 318 | M3-BRIGADE ACQUISITION VI CORP | 2 286 | 23,4 k $ | 0,00 % |
| 319 | TEXAS VENTURES ACQUISITION IV CORP | 2 318 | 23,2 k $ | 0,00 % |
| 320 | BTC DEVELOPMENT CORP | 2 283 | 23,2 k $ | 0,00 % |
| 321 | DYNAMIX CORP III | 2 282 | 23,1 k $ | 0,00 % |
| 322 | HCM III ACQUISITION CORP | 1 142 | 11,9 k $ | 0,00 % |
| 323 | KOCHAV DEFENSE ACQUISITION CORP | 52 280 | 10,6 k $ | 0,00 % |
| 324 | CHURCHILL CAPITAL CORP IX | 915 | 10 k $ | 0,00 % |
| 325 | GSR IV ACQUISITION CORP | 4 243 | 9,8 k $ | 0,00 % |
| 326 | CN HEALTHY FOOD TECH GROUP CORP | 2 162 | 9,5 k $ | 0,00 % |
| 327 | Dune Acquisition Corporation II | 21 842 | 8,5 k $ | 0,00 % |
| 328 | 1RT ACQUISITION CORP | 755 | 7,9 k $ | 0,00 % |
| 329 | Quantum Leap Acquisition Corp. | 46 681 | 6,1 k $ | 0,00 % |
| 330 | SIM Acquisition Corp. I | 23 234 | 5,8 k $ | 0,00 % |
| 331 | JACKSON ACQUISITION COMPANY II | 39 578 | 5,5 k $ | 0,00 % |
| 332 | Gores Holdings X, Inc. | 5 869 | 5,5 k $ | 0,00 % |
| 333 | Teamshares Inc. | 3 654 | 5,4 k $ | 0,00 % |
| 334 | Armada Acquisition Corp. II | 5 947 | 5,1 k $ | 0,00 % |
| 335 | FUTURECREST ACQUISITION CORP | 456 | 4,8 k $ | 0,00 % |
| 336 | OYSTER ENTERPRISES II ACQUISITION CORP | 42 866 | 4,7 k $ | 0,00 % |
| 337 | AIMEI HEALTH TECHNOLOGY CO LTD | 15 458 | 4,6 k $ | 0,00 % |
| 338 | New Providence Acquisition Corp. III | 16 751 | 4,4 k $ | 0,00 % |
| 339 | SOULPOWER ACQUISITION CORP | 36 960 | 4,3 k $ | 0,00 % |
| 340 | Pioneer Acquisition I Corp | 19 769 | 4,3 k $ | 0,00 % |
| 341 | Aldel Financial II Inc. | 13 907 | 4 k $ | 0,00 % |
| 342 | SPACSPHERE ACQUISITION CORP | 23 057 | 3,9 k $ | 0,00 % |
| 343 | Mountain Lake Acquisition Corp. II | 14 233 | 3,8 k $ | 0,00 % |
| 344 | WHITE PEARL ACQUISITION CORP | 13 608 | 3,8 k $ | 0,00 % |
| 345 | Titan Acquisition Corp. | 6 140 | 3,7 k $ | 0,00 % |
| 346 | LAKESHORE ACQUISITION III CORP | 18 021 | 3,6 k $ | 0,00 % |
| 347 | AA Mission Acquisition Corp. II | 15 386 | 3,4 k $ | 0,00 % |
| 348 | LightWave Acquisition Corp. | 11 320 | 3,3 k $ | 0,00 % |
| 349 | Perimeter Acquisition Corp. I | 3 430 | 3,3 k $ | 0,00 % |
| 350 | Wen Acquisition Corp. | 8 795 | 3,2 k $ | 0,00 % |
| 351 | JENA ACQUISITION CORP II | 18 316 | 3,1 k $ | 0,00 % |
| 352 | Activate Energy Acquisition Corp. | 7 979 | 3 k $ | 0,00 % |
| 353 | HARVARD AVE ACQUISITION CORP | 27 331 | 3 k $ | 0,00 % |
| 354 | EQV Ventures Acquisition Corp. | 7 532 | 3 k $ | 0,00 % |
| 355 | BREEZE ACQUISITION CORP II | 11 233 | 2,9 k $ | 0,00 % |
| 356 | Texas Ventures Acquisition III Corp | 5 288 | 2,8 k $ | 0,00 % |
| 357 | DRUGS MADE IN AMERICA ACQUISITION CORP | 25 066 | 2,8 k $ | 0,00 % |
| 358 | NewHold Investment Corp. III | 1 202 | 2,5 k $ | 0,00 % |
| 359 | Blue Water Acquisition Corp. III | 6 487 | 2,4 k $ | 0,00 % |
| 360 | PERSHING SQUARE SPARC HOLDINGS LTD | 7 729 | 2,3 k $ | 0,00 % |
| 361 | Wintergreen Acquisition Corp. | 207 | 2,2 k $ | 0,00 % |
| 362 | Launch Two Acquisition Corp. | 5 955 | 2,1 k $ | 0,00 % |
| 363 | APERTURE AC | 12 166 | 1,9 k $ | 0,00 % |
| 364 | THAYER VENTURES ACQUISITION CORP II | 12 955 | 1,9 k $ | 0,00 % |
| 365 | SIZZLE ACQUISITION CORP II | 11 786 | 1,9 k $ | 0,00 % |
| 366 | Launchpad Cadenza Acquisition Corp. I | 5 436 | 1,9 k $ | 0,00 % |
| 367 | Newbury Street Acquisition Corporation | 9 667 | 1,8 k $ | 0,00 % |
| 368 | UY SCUTI ACQUISITION CORP | 16 153 | 1,8 k $ | 0,00 % |
| 369 | TAVIA ACQUISITION CORP | 19 275 | 1,7 k $ | 0,00 % |
| 370 | LAKE SUPERIOR ACQUISITION CORP | 1 662 | 1,7 k $ | 0,00 % |
| 371 | AVALANCHE TREASURY CORP | 3 319 | 1,7 k $ | 0,00 % |
| 372 | CAL REDWOOD ACQUISITION CORP | 6 858 | 1,6 k $ | 0,00 % |
| 373 | Stellar V Capital Corp. | 4 531 | 1,6 k $ | 0,00 % |
| 374 | Gesher Acquisition Corp. II | 5 456 | 1,5 k $ | 0,00 % |
| 375 | Fact II Acquisition Corp. | 2 636 | 1,5 k $ | 0,00 % |
| 376 | Agriculture & Natural Solutions Acquisition Corp. | 6 969 | 1,4 k $ | 0,00 % |
| 377 | ITHAX Acquisition Corp III | 5 689 | 1,4 k $ | 0,00 % |
| 378 | K&F GROWTH ACQUISITION CORP II | 11 324 | 1,4 k $ | 0,00 % |
| 379 | Chenghe Acquisition III Co. | 6 269 | 1,3 k $ | 0,00 % |
| 380 | Roman DBDR Acquisition Corp. II | 6 553 | 1,3 k $ | 0,00 % |
| 381 | Berto Acquisition Corp. | 1 724 | 1,3 k $ | 0,00 % |
| 382 | SAP SE | 8 | 1,2 k $ | 0,00 % |
| 383 | Spacsphere Acquisition Corp | 11 528 | 1,2 k $ | 0,00 % |
| 384 | Oxley Bridge Acquisition Ltd. | 4 581 | 976,2 $ | 0,00 % |
| 385 | EMMIS ACQUISITION CORP | 7 983 | 958 $ | 0,00 % |
| 386 | Alchemy Investments Acquisition Corp 1 | 8 682 | 955 $ | 0,00 % |
| 387 | BAYVIEW ACQUISITION CORP | 13 389 | 938,6 $ | 0,00 % |
| 388 | Galata Acquisition Corp. II | 2 660 | 934,7 $ | 0,00 % |
| 389 | Veraxa Biotech AG | 7 745 | 854,3 $ | 0,00 % |
| 390 | Iron Horse Acquisitions Corp. | 10 812 | 778,5 $ | 0,00 % |
| 391 | Keen Vision Acquisition Corporation | 25 139 | 754,2 $ | 0,00 % |
| 392 | LAFAYETTE ACQUISITION CORP | 9 204 | 667,3 $ | 0,00 % |
| 393 | Republic Digital Acquisition Company | 1 724 | 621 $ | 0,00 % |
| 394 | QUANTUMSPHERE ACQUISITION CORP | 4 576 | 560,6 $ | 0,00 % |
| 395 | Graf Global Corp. | 1 241 | 471,6 $ | |
| 396 | Jaws Mustang Acquisition Corp. | 11 567 | 462,7 $ | |
| 397 | BEST SPAC I ACQUISITION CORP | 2 288 | 378,9 $ | |
| 398 | CHAMPIONSGATE ACQUISITION CORP | 2 747 | 358,5 $ | |
| 399 | ProCap Acquisition Corp | 1 054 | 337,4 $ | |
| 400 | Tevogen Bio Holdings Inc. | 3 940 | 224,2 $ | |